TYP CS

Przeznaczenie:

Czujnik sygnalizacji ciśnienia typu CS-1 przeznaczony jest do sygnalizacji spadku ciśnienia w układzie smarowania silników.

Budowa:

Materiały użyte do budowy są odporne na korozję. Przyłącze elektryczne stanowią: wsuwka 6,3x0,8 wg PN-EN 61210 oraz korpus metalowy. Po spadku ciśnienia poniżej wartości ciśnienia zadziałania, następuje zwarcie zestyku. Masa czujnika wynosi 0,03 kg.

Montaż:

Do zamontowania czujnika przeznaczony jest króciec z gwintem (wg tablicy), zaopatrzony w otwór do doprowadzenia ciśnienia. Czujnik zaopatrzony jest w aluminiową podkładkę uszczelniającą (wg tablicy).

Do pobrania:

  karta katalogowa w formacie pdf - pobierz

Złóż zapytanie ofertowe:
#ProduktIndeks produktuIlość
1)CS  
Certyfikaty
Dotacje
Certyfikacja CE
28.10.2017

Z prawdziwą przyjemnością informujemy Państwa, iż z sukcesem zakończyliśmy proces restrukturyzacji produkcji uzyskując ponowną certyfikację wytwórcy urządzeń ciśnieniowych, zaworów bezpieczeństwa typ Zb-4, Zb-8 i Zb-14 według dyrektywy PED Moduł D 2014/68/EU. Tym samym została potwierdzona możliwość nadawania naszym zaworom znaku CE, który jest konieczny do sprzedaży zaworów bezpieczeństwa na rynku Unii Europejskiej.

Szanowni Kontrahenci, Współpracownicy, Przyjaciele
16.08.2017

Szanowni Kontrahenci, Współpracownicy, Przyjaciele.

 

Z prawdziwą przyjemnością pragnę Was poinformować, że proces reorganizacji procesów wytwórczych jaki realizowaliśmy przez ostanie miesiące dobiegł do szczęśliwego końca.


Aktualności
Fabryka Automatyki FACH S.A. wyróżniona Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego
16.09.2015

W dniu 30 sierpnia br. Fabryka Automatyki FACH S.A uczestniczyła w XX Śląskiej Gali Biznesu organizowanej przez Lożę Katowicką BCC.

Zobacz też
30.05.2016| Samochody >
Fabryka Automatyki
"FACH" S.A.

ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn
woj. śląskie
Zobacz na mapie >>
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, najważniejszych wydarzeniach wpisz tutaj swojego e-maila i naciśnij zapisz.
Zawartość koszyka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij

  • RSS