TYP CS

Przeznaczenie:

Czujnik sygnalizacji ciśnienia typu CS-1 przeznaczony jest do sygnalizacji spadku ciśnienia w układzie smarowania silników.

Budowa:

Materiały użyte do budowy są odporne na korozję. Przyłącze elektryczne stanowią: wsuwka 6,3x0,8 wg PN-EN 61210 oraz korpus metalowy. Po spadku ciśnienia poniżej wartości ciśnienia zadziałania, następuje zwarcie zestyku. Masa czujnika wynosi 0,03 kg.

Montaż:

Do zamontowania czujnika przeznaczony jest króciec z gwintem (wg tablicy), zaopatrzony w otwór do doprowadzenia ciśnienia. Czujnik zaopatrzony jest w aluminiową podkładkę uszczelniającą (wg tablicy).

Do pobrania:

  karta katalogowa w formacie pdf - pobierz

Złóż zapytanie ofertowe:
#ProduktIndeks produktuIlość
1)CS  
Certyfikaty
Dotacje
ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA TYP ZB CHRONIONE KOLEJNYM PATENTEM !
22.02.2017

Miło nam poinformować, że decyzją Urzędu Patentowego nr. P.410485, FABRYKA AUTOMATYKI "FACH" S.A. uzyskała patent na rozwiązania konstrukcyjne zaworów bezpieczeństwa typ ZB.

To jest już drugi patent po patencie nr. P.399960, którym objęta została ta grupa produktów.

MASZYNY NA SPRZEDAŻ
27.06.2016

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą - DO UPŁYNNIENIA

  


Aktualności
Fabryka Automatyki FACH S.A. wyróżniona Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego
16.09.2015

W dniu 30 sierpnia br. Fabryka Automatyki FACH S.A uczestniczyła w XX Śląskiej Gali Biznesu organizowanej przez Lożę Katowicką BCC.

Zobacz też
30.05.2016| Samochody >
Fabryka Automatyki
"FACH" S.A.

ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn
woj. śląskie
Zobacz na mapie >>
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, najważniejszych wydarzeniach wpisz tutaj swojego e-maila i naciśnij zapisz.
Zawartość koszyka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij

  • RSS