Zawór automatycznego odpowietrzenia

Przeznaczenie:

Odpowietrzniki stosuje się w instalacjach centralnego ogrzewania w układach zamkniętych i otwartych , który pozwala usunąć upust z systemu bez konieczności zwolnienia medium.

Budowa:

Korpus oraz nakrętka ZAO 3/8” wykonany jest z pręta mosiężnego. Wieko, dźwignia, pływak, zakrętka i wodzik wykonane są z polimeru na działanie gorącej wody o temperaturze do 110 °C. Uszczelki z sylikonu odpornego na działanie gorącej wody o temperaturze do 110 °C, sprężyny ze stali nierdzewnej.

Montaż:

Montować należy tylko w pozycji pionowej w najwyższych punktach instalacji.

Zawór stopowy umożliwiają demontaż zaworu automatycznego odpowietrzania z instalacji bez konieczności upuszczania czynnika z układu. W celu otwarcia zaworu automatycznego odpowietrzania należy odkręcić 1-2 obroty kapturek znajdujący się w górnej części zaworu (kapturek posiada zabezpieczenie które uniemożliwia jego zgubienie).

Do pobrania:

  karta katalogowa w formacie pdf - pobierz

Certyfikaty
Dotacje
ZAWORY ZB-4 W NOWEJ ODSŁONIE
13.03.2017

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci!

W związku z uruchomieniem produkcji zaworów bezpieczeństwa ZB-4, w nowej organizacji, informujemy, że otwieramy zbieranie zamówień na zawory, do realizacji od czerwca 2017 roku.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych, zamówień na marketing@fach.pl lub do bezpośredniego kontaktu z Działem Sprzedaży tel. +48 33 852 25 80 wew. 247

ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA TYP ZB CHRONIONE KOLEJNYM PATENTEM !
22.02.2017

Miło nam poinformować, że decyzją Urzędu Patentowego nr. P.410485, FABRYKA AUTOMATYKI "FACH" S.A. uzyskała patent na rozwiązania konstrukcyjne zaworów bezpieczeństwa typ ZB.

To jest już drugi patent po patencie nr. P.399960, którym objęta została ta grupa produktów.


Aktualności
Fabryka Automatyki FACH S.A. wyróżniona Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego
16.09.2015

W dniu 30 sierpnia br. Fabryka Automatyki FACH S.A uczestniczyła w XX Śląskiej Gali Biznesu organizowanej przez Lożę Katowicką BCC.

Zobacz też
30.05.2016| Samochody >
Fabryka Automatyki
"FACH" S.A.

ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn
woj. śląskie
Zobacz na mapie >>
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, najważniejszych wydarzeniach wpisz tutaj swojego e-maila i naciśnij zapisz.
Zawartość koszyka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij

  • RSS