Zawór automatycznego odpowietrzenia

Przeznaczenie:

Odpowietrzniki stosuje się w instalacjach centralnego ogrzewania w układach zamkniętych i otwartych , który pozwala usunąć upust z systemu bez konieczności zwolnienia medium.

Budowa:

Korpus oraz nakrętka ZAO 3/8” wykonany jest z pręta mosiężnego. Wieko, dźwignia, pływak, zakrętka i wodzik wykonane są z polimeru na działanie gorącej wody o temperaturze do 110 °C. Uszczelki z sylikonu odpornego na działanie gorącej wody o temperaturze do 110 °C, sprężyny ze stali nierdzewnej.

Montaż:

Montować należy tylko w pozycji pionowej w najwyższych punktach instalacji.

Zawór stopowy umożliwiają demontaż zaworu automatycznego odpowietrzania z instalacji bez konieczności upuszczania czynnika z układu. W celu otwarcia zaworu automatycznego odpowietrzania należy odkręcić 1-2 obroty kapturek znajdujący się w górnej części zaworu (kapturek posiada zabezpieczenie które uniemożliwia jego zgubienie).

Do pobrania:

  karta katalogowa w formacie pdf - pobierz

Certyfikaty
Dotacje
Zobacz też
30.05.2016| Samochody >
Fabryka Automatyki
"FACH" S.A.

ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn
woj. śląskie
Zobacz na mapie >>
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, najważniejszych wydarzeniach wpisz tutaj swojego e-maila i naciśnij zapisz.
Zawartość koszyka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij

  • RSS