TYP FS

Konstrukcja:

Korpusy filtrów wykonane są z pary kubków zespawanych ze sobą. Wewnątrz znajduje się zespół siatek filtrujących.

Filtr wyposażony jest w zaworek Schradera umożliwiający podłączenie manometru lub innej armatury serwisowej.

Montaż:

Filtry łączy się z instalacją przy pomocy nakrętek przeznaczonych do rozkielichowanych rurek zgodnie z normą DIN 8912 lub wlutowuje bezpośrednio do instalacji. Przepływ czynnika musi się odbywać zgodnie z kierunkiem oznaczonym na korpusie. Położenie pracy filtra jest dowolne.

Przeznaczenie:

Filtry ssawne typ FS przeznaczone są do zatrzymywania zanieczyszczeń mechanicznych z przepływającego przez filtr czynnika chłodniczego.

Filtry przeznaczone są do następujących rodzajów czynników chłodniczych: CFC, HCFC, HFC, HC.

Uwaga:

Nie stosować do amoniaku!

Do pobrania:

  karta katalogowa w formacie pdf - pobierz

Certyfikaty
Dotacje
Certyfikacja CE
28.10.2017

Z prawdziwą przyjemnością informujemy Państwa, iż z sukcesem zakończyliśmy proces restrukturyzacji produkcji uzyskując ponowną certyfikację wytwórcy urządzeń ciśnieniowych, zaworów bezpieczeństwa typ Zb-4, Zb-8 i Zb-14 według dyrektywy PED Moduł D 2014/68/EU. Tym samym została potwierdzona możliwość nadawania naszym zaworom znaku CE, który jest konieczny do sprzedaży zaworów bezpieczeństwa na rynku Unii Europejskiej.

Szanowni Kontrahenci, Współpracownicy, Przyjaciele
16.08.2017

Szanowni Kontrahenci, Współpracownicy, Przyjaciele.

 

Z prawdziwą przyjemnością pragnę Was poinformować, że proces reorganizacji procesów wytwórczych jaki realizowaliśmy przez ostanie miesiące dobiegł do szczęśliwego końca.


Aktualności
Fabryka Automatyki FACH S.A. wyróżniona Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego
16.09.2015

W dniu 30 sierpnia br. Fabryka Automatyki FACH S.A uczestniczyła w XX Śląskiej Gali Biznesu organizowanej przez Lożę Katowicką BCC.

Zobacz też
30.05.2016| Samochody >
Fabryka Automatyki
"FACH" S.A.

ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn
woj. śląskie
Zobacz na mapie >>
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, najważniejszych wydarzeniach wpisz tutaj swojego e-maila i naciśnij zapisz.
Zawartość koszyka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij

  • RSS