Fabryka Automatyki "FACH" S.A.

Szanowni Kontrahenci, Współpracownicy, Przyjaciele.

 

Z prawdziwą przyjemnością pragnę Was poinformować, że proces reorganizacji procesów wytwórczych jaki realizowaliśmy przez ostanie miesiące dobiegł do szczęśliwego końca.

 

W ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy zmuszeni czymś co ktoś nazwał „dobra. zmiana” zakończyć produkcję detali do naszych wyrobów w Cieszynie pozostawiając jednak w swoich rękach dokumentację techniczną, patenty i znaki towarowe, finalny montaż oraz  kontrolę finalną jakości produktów, która nadal znajduje się w Cieszynie pod znanym Wam adresem. Efektem tej reorganizacji są produkty tej samej jakości oferowane w atrakcyjnych cenach oraz ograniczenie ryzyka politycznego, ryzyka zmian kursu walut oraz braku fachowców na rynku pracy. Czyni nas to jeszcze bardziej stabilnym i wiarygodnym partnerem dla Was.

 

Niestety nie obyło się bez bolesnych zwolnień grupowych, lecz zrealizowany program outplacementu i wypłacone Pracownikom odprawy zminimalizowały negatywne skutki tego procesu.

 

Wszelkie rozwiązania konstrukcyjne, użyte materiały oraz certyfikaty, dopuszczenia i atesty a także odpowiedzialność prawna Fabryki pozostają w mocy i pod tym względem się nic nie zmieniło.

 

Zapraszamy do składania zamówień i z przyjemnością zrealizujemy Państwa potrzeby w praktyce pokazując efekty reorganizacji.

 

Naszych kontrahentów i sympatyków zapraszamy do zapoznania się z ofertą maszyn, urządzeń, wyposażenia, wyposażenia kontrolno-pomiarowego oraz narzędzi, składania zapytań albowiem po zakończeniu produkcji nasze zasoby w tej dziedzinie są bardzo szerokie. Nawet jeśli nie prezentujemy ich w zakładce „upłynnienia” to z dużym prawdopodobieństwem stwierdzę, że mamy interesujące Was przedmioty.

 

Pozdrawiam serdecznie
Piotr Dytkowski
Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny.      

Wersja PDF