Fabryka Automatyki FACH S.A. wyróżniona Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego

W dniu 30 sierpnia br. Fabryka Automatyki FACH S.A uczestniczyła w XX Śląskiej Gali Biznesu organizowanej przez Lożę Katowicką BCC. W trakcie jubileuszowej Gali zorganizowanej na terenie Zameczku Myśliwskiego w Promnicach zostały wręczone nagrody firmom szczególnie wyróżniającym się na rynku, a mającym swoją siedzibę na terenie województwa śląskiego. Fabryce Automatyki FACH S.A. została wręczona Odznaka Honorowa za zasługi dla województwa śląskiego. Ten zaszczytny tytuł przyznawany jest przedsiębiorstwom, które od dłuższego czasu swoją postawą, zaangażowaniem a także rozwojem misji społecznej na rzecz lokalnej społeczności przyczyniają się do wzrostu znaczenia województwa śląskiego na mapie przemysłowej Polski i Europy. Dziękujemy za wyróżnienie, które jest potwierdzeniem uznania dla pracy całego naszego zespołu i jego wieloletniego wkładu w rozwój przemysłu na terenie województwa śląskiego.

 

Nagrodę w imieniu „FACH” S.A. odebrał w trakcie XX Śląskiej Gali BCC Prezes Zarządu – Piotr Dytkowski.

 

Relacja z Gali została zrealizowana przez Dziennik Zachodni, a także Regionalny Oddział Telewizji Polskiej w Katowicach. Relacja zrealizowana przez TVP Katowice – dostępna tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=IIneUZjZkqg

Certyfikaty
Dotacje
ZAWORY ZB-4 W NOWEJ ODSŁONIE
13.03.2017

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci!

W związku z uruchomieniem produkcji zaworów bezpieczeństwa ZB-4, w nowej organizacji, informujemy, że otwieramy zbieranie zamówień na zawory, do realizacji od czerwca 2017 roku.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych, zamówień na marketing@fach.pl lub do bezpośredniego kontaktu z Działem Sprzedaży tel. +48 33 852 25 80 wew. 247

ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA TYP ZB CHRONIONE KOLEJNYM PATENTEM !
22.02.2017

Miło nam poinformować, że decyzją Urzędu Patentowego nr. P.410485, FABRYKA AUTOMATYKI "FACH" S.A. uzyskała patent na rozwiązania konstrukcyjne zaworów bezpieczeństwa typ ZB.

To jest już drugi patent po patencie nr. P.399960, którym objęta została ta grupa produktów.


Aktualności
Fabryka Automatyki FACH S.A. wyróżniona Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego
16.09.2015

W dniu 30 sierpnia br. Fabryka Automatyki FACH S.A uczestniczyła w XX Śląskiej Gali Biznesu organizowanej przez Lożę Katowicką BCC.

Zobacz też
30.05.2016| Samochody >
Fabryka Automatyki
"FACH" S.A.

ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn
woj. śląskie
Zobacz na mapie >>
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, najważniejszych wydarzeniach wpisz tutaj swojego e-maila i naciśnij zapisz.
Zawartość koszyka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij

  • RSS