Fabryka Automatyki FACH S.A. wyróżniona Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego

W dniu 30 sierpnia br. Fabryka Automatyki FACH S.A uczestniczyła w XX Śląskiej Gali Biznesu organizowanej przez Lożę Katowicką BCC. W trakcie jubileuszowej Gali zorganizowanej na terenie Zameczku Myśliwskiego w Promnicach zostały wręczone nagrody firmom szczególnie wyróżniającym się na rynku, a mającym swoją siedzibę na terenie województwa śląskiego. Fabryce Automatyki FACH S.A. została wręczona Odznaka Honorowa za zasługi dla województwa śląskiego. Ten zaszczytny tytuł przyznawany jest przedsiębiorstwom, które od dłuższego czasu swoją postawą, zaangażowaniem a także rozwojem misji społecznej na rzecz lokalnej społeczności przyczyniają się do wzrostu znaczenia województwa śląskiego na mapie przemysłowej Polski i Europy. Dziękujemy za wyróżnienie, które jest potwierdzeniem uznania dla pracy całego naszego zespołu i jego wieloletniego wkładu w rozwój przemysłu na terenie województwa śląskiego.

 

Nagrodę w imieniu „FACH” S.A. odebrał w trakcie XX Śląskiej Gali BCC Prezes Zarządu – Piotr Dytkowski.

 

Relacja z Gali została zrealizowana przez Dziennik Zachodni, a także Regionalny Oddział Telewizji Polskiej w Katowicach. Relacja zrealizowana przez TVP Katowice – dostępna tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=IIneUZjZkqg

Certyfikaty
Dotacje
Maszyny na sprzedaż
07.08.2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofera sprzedazy maszyn w menu MASZYNY


Zobacz też
30.05.2016| Samochody >
Fabryka Automatyki
"FACH" S.A.

ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn
woj. śląskie
Zobacz na mapie >>
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, najważniejszych wydarzeniach wpisz tutaj swojego e-maila i naciśnij zapisz.
Zawartość koszyka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij

  • RSS