Szanowni Kontrahenci, Współpracownicy, Przyjaciele

 

Z prawdziwą przyjemnością pragnę Was poinformować, że proces reorganizacji procesów wytwórczych jaki realizowaliśmy przez ostanie miesiące dobiegł do szczęśliwego końca.

 

W ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy zmuszeni czymś co ktoś nazwał „dobra. zmiana” zakończyć produkcję detali do naszych wyrobów w Cieszynie pozostawiając jednak w swoich rękach dokumentację techniczną, patenty i znaki towarowe, finalny montaż oraz  kontrolę finalną jakości produktów, która nadal znajduje się w Cieszynie pod znanym Wam adresem. Efektem tej reorganizacji są produkty tej samej jakości oferowane w atrakcyjnych cenach oraz ograniczenie ryzyka politycznego, ryzyka zmian kursu walut oraz braku fachowców na rynku pracy. Czyni nas to jeszcze bardziej stabilnym i wiarygodnym partnerem dla Was.

 

Niestety nie obyło się bez bolesnych zwolnień grupowych, lecz zrealizowany program outplacementu i wypłacone Pracownikom odprawy zminimalizowały negatywne skutki tego procesu.

 

Wszelkie rozwiązania konstrukcyjne, użyte materiały oraz certyfikaty, dopuszczenia i atesty a także odpowiedzialność prawna Fabryki pozostają w mocy i pod tym względem się nic nie zmieniło.

 

Zapraszamy do składania zamówień i z przyjemnością zrealizujemy Państwa potrzeby w praktyce pokazując efekty reorganizacji.

 

Naszych kontrahentów i sympatyków zapraszamy do zapoznania się z ofertą maszyn, urządzeń, wyposażenia, wyposażenia kontrolno-pomiarowego oraz narzędzi, składania zapytań albowiem po zakończeniu produkcji nasze zasoby w tej dziedzinie są bardzo szerokie. Nawet jeśli nie prezentujemy ich w zakładce „upłynnienia” to z dużym prawdopodobieństwem stwierdzę, że mamy interesujące Was przedmioty.

 

Pozdrawiam serdecznie
Piotr Dytkowski
Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny.      

Wersja PDF

Certyfikaty
Dotacje
Certyfikacja CE
28.10.2017

Z prawdziwą przyjemnością informujemy Państwa, iż z sukcesem zakończyliśmy proces restrukturyzacji produkcji uzyskując ponowną certyfikację wytwórcy urządzeń ciśnieniowych, zaworów bezpieczeństwa typ Zb-4, Zb-8 i Zb-14 według dyrektywy PED Moduł D 2014/68/EU. Tym samym została potwierdzona możliwość nadawania naszym zaworom znaku CE, który jest konieczny do sprzedaży zaworów bezpieczeństwa na rynku Unii Europejskiej.

ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA TYP ZB CHRONIONE KOLEJNYM PATENTEM !
22.02.2017

Miło nam poinformować, że decyzją Urzędu Patentowego nr. P.410485, FABRYKA AUTOMATYKI "FACH" S.A. uzyskała patent na rozwiązania konstrukcyjne zaworów bezpieczeństwa typ ZB.

To jest już drugi patent po patencie nr. P.399960, którym objęta została ta grupa produktów.


Aktualności
Fabryka Automatyki FACH S.A. wyróżniona Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego
16.09.2015

W dniu 30 sierpnia br. Fabryka Automatyki FACH S.A uczestniczyła w XX Śląskiej Gali Biznesu organizowanej przez Lożę Katowicką BCC.

Zobacz też
30.05.2016| Samochody >
Fabryka Automatyki
"FACH" S.A.

ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn
woj. śląskie
Zobacz na mapie >>
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, najważniejszych wydarzeniach wpisz tutaj swojego e-maila i naciśnij zapisz.
Zawartość koszyka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij

  • RSS