Dla Partnerów

Warunkiem rozpoczęcia współpracy i rejestracji w naszej bazie jest przesłanie nam podstawowych dokumentów rejestrowych tj.: NIP, REGON, KRS/Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Pomocne w przyspieszeniu procedury kwalifikacji Partnera będzie oświadczenie, że w stosunku do firmy nie jest prowadzone postępowanie egzekucyjne oraz, że firma nie jest zagrożona upadłością, bądź nie jest prowadzone względem niej postępowanie upadłościowe. Oświadczenie to powinno zostać podpisane przez osoby upoważnione do reprezentowania firmy zgodnie z jej dokumentami rejestrowymi.

 

Kwestia finansowania i zabezpieczania większych zamówień jest przedmiotem uzgodnień indywidualnych.


Ogólne Warunki Sprzedaży

Cennik

Certyfikaty
Dotacje
ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA TYP ZB CHRONIONE KOLEJNYM PATENTEM !
22.02.2017

Miło nam poinformować, że decyzją Urzędu Patentowego nr. P.410485, FABRYKA AUTOMATYKI "FACH" S.A. uzyskała patent na rozwiązania konstrukcyjne zaworów bezpieczeństwa typ ZB.

To jest już drugi patent po patencie nr. P.399960, którym objęta została ta grupa produktów.

MASZYNY NA SPRZEDAŻ
27.06.2016

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą - DO UPŁYNNIENIA

  


Aktualności
Fabryka Automatyki FACH S.A. wyróżniona Odznaką Honorową za zasługi dla województwa śląskiego
16.09.2015

W dniu 30 sierpnia br. Fabryka Automatyki FACH S.A uczestniczyła w XX Śląskiej Gali Biznesu organizowanej przez Lożę Katowicką BCC.

Zobacz też
30.05.2016| Samochody >
Fabryka Automatyki
"FACH" S.A.

ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn
woj. śląskie
Zobacz na mapie >>
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, najważniejszych wydarzeniach wpisz tutaj swojego e-maila i naciśnij zapisz.
Zawartość koszyka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij

  • RSS